Ozonowanie auta kraków

Masz dość nieprzyjemnych zapachów w samochodzie? Jesteś alergikiem i drobnoustroje dają Ci nieźle w kość? Ozonowanie auta kraków zdezynfekuje samochód, i uchroni go przed pojawianiem się kolejnych bakterii, wirusów czy pyłków. 

Na czym polega ozonowanie auta kraków? 

Ozonowanie auta kraków polega na wypełnieniu układu chłodniczego oraz całego wnętrza auta dużym stężeniem ozonu. Ozon, jako cząsteczka trójatomowego tlenu dąży do utlenienia przez co sterylizuje wszystko z czym ma kontakt. Ozonowanie auta kraków Doskonale zabija grzyby i zarazki, niwelując jednocześnie niemiły zapach unoszący się we wnętrzu samochodu. 

Ozonowanie auta kraków

Proces oczyszczania

Ozonowanie auta kraków rozpoczyna się od wstępnego oczyszczenia wnętrza pojazdu, szczególnie w sytuacji, kiedy chcemy usunąć niechciany zapach, a jego źródło wciąż znajduje się w środku. Następnie poprzez specjalne urządzenie-generator ozonu dostarczany jest on do wnętrza pojazdu, po wykonaniu tych czynności rozpoczyna się właściwe ozonowanie auta kraków. Po zakończeniu procesu we wnętrzu nie ma żadnych widocznych śladów tego zabiegu.

Jak często ozonować pojazd? 

Ozonowanie auta kraków powinno przeprowadzać się przynajmniej raz w roku. Pomoże to usunąć alergeny, bakterie, wirusy i inne czynniki, które mogą obniżyć komfort jazdy. W obecnych warunkach zagrożenia epidemicznego zaleca się częstsze wykonywanie ozonowania. Także jeżeli podróżujemy z psem lub innym zwierzęciem, zaleca się regularne ozonowanie auta kraków.

Czy warto? 

Gromadzące się w aucie roztocza, kurz, pyłki i drobnoustroje potrafią przyczynić się bowiem do wielu chorób, a także do obniżenia komfortu podróżowania. Ozonowanie auta kraków zalecane o każdej porze roku. Oczywiście w obecnej sytuacji, spowodowanej przez COVID-19, powinniśmy zwrócić na ten aspekt szczególną uwagę.