Zainwestuj w woskowanie pojazdu w czasie jesienno-zimowym.

Rozpoczął się moment jesienno-zimowy wskazane jest tym samym „wyekwipować” lakier swego pojazdu w dodatkową ochronę.
Powłoki ochronne lakieru Warszawa zapewniają utrzymanie go w nietkniętym stanie przez dłuższy czas. Pokrywanie woskiem da wartościową osłonę przed brzydkimi odłamkami, zmatowieniem i wyblaknięciem kolorów.

Powłoki ochronne lakieru – reperacja Twojego wozu

Wosk twardy umożliwi ci sezonową osłonę lakieru. Jego właściwości izolujące od wilgoci konserwują karoserię przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, wydzielaniem UV tudzież oddziaływaniem środków chemicznych. Ustrzeżenie lakieru warstwą profilaktyczną uwydatnia głębię koloru i przydaje połysk.

Powłoki ochronne lakieru Warszawa – procedura woskowania

Przed woskowaniem czterokołowca trzeba zrobić korektę lakieru albo mycie z usunięciem pyłu i osadu z lakieru.
Kroki przebiegu woskowania powinny być wykonane w poprawniej sekwencji, żeby woskowanie było efektywne i również ubezpieczyło lakier pojazdu na dłużej. Przebieg woskowania damom może wiązać się z modnym zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni, jakim jest manicure hybrydowy. Własny czterokołowiec potrzebuje analogicznej konserwacji jak nasze paznokcie. Z początku mamy wtedy cykl odtłuszczania lakieru, potem zestawiane są należyte kosmetyki do lakieru naszego samochodu. W następnej kolejności nałożony jest spodnia warstwa- cleaner, a dalej dokładne, manualne zaaplikowanie wosku. Po ośmiu godzinach sprawdza się wynik woskowania. Jeżeli było porządnie zrealizowane, nasz czterokołowiec lśni podobnym splendorem, jak nowo dokonany manicure hybrydowy. Efekt woskowania trzyma się od 3-4 miesięcy.

Powłoki ochronne lakieru Warszawa

Okres zimowy, to moment kiedy użytkowana jest przez służby sól drogowa. Może ona uszkodzić lakier każdego auta, o ile nie jest należycie zakonserwowany. Wskazane jest wobec tego czym prędzej wydać nieco grosza na woskowanie.