Psie wakacje

Każdy kocha wakacje! Relaks, rześkie powietrze, być może hotel nad morzem, najlepiej w gorących miejscach! Nieraz ma miejsce jednak, że jest to powikłane. Przyczyną tego bywają nasi podobieczni, a dosłownie rzecz ujmując psy.

hotel dla psów

Wyobraź sobie: urlop uprzednio zaplanowany, szef ustalił wolne, atmosfera wypróbowana, (i ma być piękna), wsio skończone, a tu nagle przypominasz sobie, że musisz z kimś pozostawić czworonoga! Co wyłonisz – czworonoga bądź ulop?
Raz jeszcze przyzwiesz rodziców bądź rodzeństwo o wsparcie? A może przyszedł czas na kumpelę albo znajomą twarz z piętra na dole? Nie sprawdzaj ich cierpliwości.
Już teraz odwiedź hotel dla psów Kraków. Nie żeruj na cierpliwości swoich znajomych oraz rodziny, nie błagaj ponownie babci, gdyż obecnie będzie dosyć zdenerwowana o to, że po raz kolejny zapomniałeś o jej imieninach.
Wyjście jest prostsze aniżeli Ci się wydaje! Pieski hotel to miejsce znakomite na kilkudniowy meldunek własnego pupila. Urządź swojemu czworonogowi wolne!

Maksyma bywa jedna! Gdy Ty podróżujesz by relaksować się, daj odpocząć też swojemu pupilowi! Nie nagabuj go do dodatkowego przebywania w ciasnych i zakuronych pomieszczeniach przyjaciół. Przywieź go tutaj, a my zagwarantujemy mu nowoczesny agregat do aktywności z pozostałymi czworonogami, część odpoczynku, świeże mięsne posiłki oraz masę innych atrakcji. Czas pobytu będzie sprawą osobistą i absolutnie jest zależna od Twych potrzeb. Zaadaptujemy się do w najwyższym stopniu wymagających pieskich petentów, poczynając od psich wegetarian, poprzez psy egoistyczne, kończąc na pieskich księżniczkach. Każdy piesek zdoła mieć prawdziwie ekskluzywne wakacje w naszym hotelu dla piesków.
Czemu Twój psiak musi się nużyć, skoro Ty odpoczywasz! Traktuj go jak prawdziwego kompana rodziny a także pozwól mu odprężyć się, kiedy Ty lecisz na wczasy. Nigdzie nie będzie miał lepiej aniżeli u nas! Niekiedy słyszymy, że bywa im sprawniej u nas niż u własnych opiekunów. Strzeżcie się!