Projekty wykończeń mieszkań Kraków

Niektórzy z nas nie lubią bawić się w architekta wnętrz wtedy z pomocą przyjdzie nam DD Projekt. Wykańczanie wnętrz mieszkań pod klucz Kraków jest świetnym rozwiązaniem. Naszym wnętrzem zajmą się wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem. Doświadczenie pracowników firmy zachęca do skorzystania z ich usług. Doświadczenie i opinia klientów jest czymś szanowanym na rynku.

 

Precyzja jest dla nas najważniejsza

Projekty wykończeń mieszkań Kraków charakteryzują się indywidualnością i dokładnością. Szeroka oferta wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz Kraków ich działań architektonicznych i budowlanych przyciąga najbardziej wymagających klientów. W zakres prac architektonicznych i budowlanych wchodzą: remonty i wykończenia pod klucz, projekty wnętrz i architektoniczne, projekty mebli na wymiar, mieszkania, biura, restauracje, instalacje techniczne (elektryka, hydraulika), trudne bądź nietypowe projekty oraz fachowe wykonanie. DD Projekt może się również pochwalić wykonywaniem indywidualnych tapet oraz spieków kwarcowych dużych powierzchni. Firma charakteryzuje się rzetelnością, terminowością, jakością, gwarancją wykonania projektu, remontu, budowy w terminie oraz profesjonalizmem.

wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz Kraków

Możliwość kredytu

Świetną możliwością jest skredytowanie inwestycji przy możliwości wyboru 16 różnych banków. DD Projekt posiada wysokie rabaty u swoich dostawców i producentów materiałów dzięki czemu zyskują atrakcyjne ceny. Ponadto wycena, doradztwo, opieka architekta, zakupy i transport jest gratis. Kompleksowe wykończania wnętrz pod klucz Kraków oferowane przez DD Projekt będzie dla wielu świetnym rozwiązaniem i uniknięciem niepotrzebnego stresu.