Pragniesz olśnić otoczenie i czuć się bezpieczniej? Postaw na świecącą kostkę brukową!

Świecąca kostka brukowa to nowatorskie wyjście dla osób poszukujących nietuzinkowości oraz niepowtarzalności. Kostka led jest nowym rozwiązaniem w porównaniu do standardowej kostki brukowej. Jej oryginalność oraz nowoczesność polega zasadniczo na tym, że promieniuje i mieni się w rozmaitych barwach, przez co możemy wyłożyć sobie podjazd do garażu i docierać do niego bezpieczniej. Możemy też udekorować ogród, by stale prezentował się fantastycznie i przykuwał uwagę przechodniów, osób odwiedzających lub też sąsiadów.

Wykorzystanie jakie ma kostka brukowa świecąca

Na czym w zasadzie opiera się niezwykłość świecącej kostki? Zasadniczo na jej niezwykłym wyglądzie i prezencji po zmroku, czego typowej kostce brakuje. Na polskim rynku kostka brukowa świecąca jest nowatorską ciekawostką zaskakującą znaczną część populacji. To postępowe rozwiązanie nie tylko rewelacyjnie wyglądające, ale także zwiększające nasze bezpieczeństwo po zmroku. Idealnie sprawdza się ona w oświetlaniu drogi dojazdowej, obszaru brukowego, parkingu, tarasu, ścieżek oraz chodników dla pieszych. Udogodni nam to kursowanie po zmierzchu, a na dodatek olśni niepowtarzalnym designem. Zatem jeśli myślimy, czy wskazane jest zamienić kostkę brukową klasyczną na tę świecącą, odpowiedź jest jedna, optymalnym sposobem jest scalenie jednego i drugiego dla uzyskania bajkowego wręcz wyniku.

Świecąca kostka brukowa

Niewątpliwie każdy z nas rozmyśla o tym, jaka jest żywotność tego rodzaju innowacyjnej kostki i w jaki sposób jest ona zasilana? Otóż kostka taka swoją trwałość datuje na mniej więcej 10 – 15 lat i jest ona podpięta pod stałe zasilanie 1,44W na kostkę, do działania konieczny jest zasilacz 12V. Surowiec, z którego na ogół robiona jest ta oryginalna kostka to materiał żywicowo-akrylowy. Odcienie, na które zazwyczaj podświetla się kostkę, to biały, niebieski, żółty i czerwony, barwę w czasie używania można zastępować i dobierać według swoich wymagań.
Zatem jeżeli dalej rozważasz, co zrobić, żeby Twój ogród i obejście błyszczało a także urzekało, to położenie świecącej kostki jest najlepszym wyjściem.
Oświetlenie w kostce brukowej jest najoryginalniejszą ozdobą oczka wodnego.