Koszt wynajęcia busa 9 osobowego Kraków

Wynajem busów jest bardzo popularną opcją. Szczególnie teraz, gdy ceny paliw wzrosły. Pasażerowie mogą podzielić się wydatkami między sobą, dzięki czemu koszt wynajęcia busa 9 osobowego kraków oraz zatankowania go, wcale nie będzie taki duży.

Wynajęcie busa z kierowcą czy bez?

Wypożyczalnie posiadają w swojej ofercie zarówno opcje wynajęcia busa z kierowcą, jak i bez. Koszt wynajęcia busa 9 osobowego kraków z kierowcą jest wyższy, gdyż należy zapłacić również za obsługę. Osoby posiadające prawo jazdy korzystają chętniej z pierwszej opcji, dzięki czemu oszczędzają pieniądze, ale także zyskują swobodę oraz dodatkowe miejsce. Mogą wybrać dogodną dla siebie trasę oraz zatrzymywać się kiedy tylko chcą, co zapewnia duży komfort.

koszt wynajęcia busa 9 osobowego kraków

Jaka jest cena wynajęcia busa?

Koszt wynajęcia busa 9 osobowego kraków jest niewielki i bardzo opłacalny. Wynosi zaledwie 150 złotych, co po podziale na wszystkich pasażerów jest korzystne. Cena obejmuje jeden dzień, ale w przypadku wynajmu długoterminowego koszt wynajęcia busa 9 osobowego kraków nadal jest bardzo rentowny.

Wypożyczalnie posiadają w swojej ofercie różne modele busów, dzięki czemu każdy może wybrać idealną opcję dla siebie i swoich bliskich. Wszystkie busy charakteryzują się niezawodnością i bezpieczeństwem oraz przede wszystkim dużą wygodą i odpowiednią ilością miejsca, które jest bardzo ważne podczas długich podróży. Niezależnie od gabarytów wybranego modelu, koszt wynajęcia busa 9 osobowego kraków jest satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany wynajęciem busa? Odwiedź stronę: https://acrentalcars.pl/cennik/