Kilka kwestii o salonach urody

Jeżeli wygląd naszej skóry nas nie satysfakjonuje – jest cała w zaskórniakach, zabrudzona, przebarwiona, możemy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie otrzymamy profesjonalną pomoc w wyborze dobrego dla naszej cery zabiegu stylizacyjnego. Które są najbardziej znane zabiegi oczyszczające? Czy są bezpieczne a także jaka jest ich cena? Zanim wyłonisz swój salon kosmetyczny, przejrzyj odpowiedzi na te pytania.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg nadzwyczaj lubiany ze względu na porządne wyniki, jakie przynosi i pozytywną cenę. Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu nalotu specjalną głowicą, a potem użycie odpowiedniej dla naszej skóry maseczki. Głowica zasysa niewielkie fragmenty skóry, co daje oczyszczenie zaskórników. Rezultat mikrodermabrazji można porównać do bardzo mocnego peelingu ewentualnie ręcznego oczyszczania skóry. Zabieg ten jest selekcjonowany też przez wzgląd na fakt, że jest on raczej przyjemny, a z pewnością nie jest bolesny. Trwa mniej więcej 2/3 godziny, aczkolwiek opłata za niego waha się w zależności od salonu.

Oxybrazja

Od pewnego czasu można zauważyć, że mikrodermabrazja ma nową rywalkę, mowa tu o zabiegu oxybrazja – jeszcze częściej selekcjonowany przez klientki zwiedzające gabinety kosmetyczne zabieg oczyszczający. Dobry salon kosmetyczny warszawa ma w swoich propozycjach obydwa zabiegi. Na czym zatem on polega a także jakie są efekty?Oba zabiegi mają co niemiara wspólnych cech – celem obu „operacji” jest złuszczenie, a co za tym idzie – obczyszczenie karnacji, a zwłaszcza porów. Oxybrazja ma jednak parę zalet i cech, jakie na korzyść rozróżniają ją od mikrodermabrazji. Przede wszystkim, funkcjonowanie mocnego strumienia powietrza i soli fizjologicznej jest mimo wszystko nieznacznie przyjemniejsze dla karnacji niż mikrodermabrazja. Po drugie, oxybrazja nie wyklucza opalania, co kluczowe jest zwłaszcza latem. Jeden i drugi zabieg pilęgnacyjny należy wszak wykonywać w seriach, ażeby doznać naprawdę wielkich rezultatów.Źródło http://yennefer-studio.pl