Co podnieca kobiety?


Zeszło już kilkadziesiąt lat od testowań znanego amerykańskiego badacza, Kinseya, który to odkrywczo okrzyknął światu, iż niewieści instynkt seksualny ma natężenie równą męskiemu, a co więcej, kobiety z bliskich zbliżeń czerpią taka samą, a z ogromnym prawdopodobieństwem – nawet większą, rozkosz! Faktem niewątpliwym jest, że kobiety mają niezaprzeczalne przepis zatapiania się w przyjemności bez konieczności realizowania jakiejkolwiek aktywności.

Nie bez przyczyny typowo w największym stopniu uwielbianą przez mężczyzn pozą jest ta na dżokeja. Każdy facet chciałby w łóżku być apatycznym nabywcą przyjemności, a tu przyroda spłatała figla oraz bezczynni na co dzień, a w szczególności w sprawach związanych z domowymi obowiązkami, osobnicy muszą wykazywać się nie byle obrotnością, sumiennością, formą oraz podzielnością uwagi w sprawach intymnych. Prawdopodobnie jest to przyczyna niepowodzenia mężczyzn na odmiennych frontach, przede wszystkim frontach pralki bądź szafki ze środkami do czyszczenia.

System w naturze to kwestia święta, a na jej straży w czasie wieczorów panieńskich oraz odmiennych przejrzyście sfeminizowanych impr, niczym nieugięty maszt, istnieje nie kto inny jak…striptizer. Tak, tak, to właśnie przedstawiciel tej pracy przynależy do drogiej męskiej mniejszości, jak nie mówi: „nie chcę mi się”, nie pobudza: „to obecnie ty trochę zrób”, nie przekręca niewieścimi wrażeniami: „przeczuwam, że chcesz się poniekąd ruszać”. Szczególną popularnością weseli się
hen party edinburgh.

Jest chodzącym, ożywiającym, wrzącym wprost testosteronem. Wie, po co tutaj jest oraz co ma wykonywać. Jeżeli ktoś jeszcze nie doceni, skądże sława na wieczorach panieńskich stalowych oraz odpowiednio zbudowanych mężczyzn, to albo już kiedyś pożegnał się ze własną męskością, ma obowiązek przeanalizować poziom inkretów we krwi, bądź jest mniszką. Wedle sporego grona kobiet spotkanie ze striptizerem może przeobrazić zachowanie się do seksualności oraz zdoła właśnie dlatego poniektórzy percypują w tym coś niestosownego. Ci, jacy skosztowali, zupełnie nie żałowali tej woli. Wieczór panieński to może być ostatni głos dzwonka. Tak czy innym sposobem – kto raz spotka się z płomieniem, przenigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com