Busy do niemiec kraków

Jeśli planujesz wyjazd do Niemiec, zabookuj przejazd naszymi busami. Busy do niemiec kraków cechuje nowoczesność oraz płynność jazdy. Z nami szybko dotrzesz na miejsce docelowe, ponieważ nasi przewoźnicy wybierają tylko najlepsze trasy i starają się omijać korki. Każdy pasażer może poczuć się podczas podróży bezpiecznie i w pełni komfortowo. Czas umilają wygodne, miękkie fotele, które są przystosowane do długiej jazdy, poduszki, radio, wewnętrzne, kolorowe oświetlenie LED oraz sprawna klimatyzacja. 

Odbierzemy Cię skąd chcesz! 

Największą zaletą busy do niemiec kraków, jest możliwość odebrania klienta z dowolnego, wskazanego przez niego miejsca. Możemy zabrać Cię nawet spod Twojego miejsca zamieszkania, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dojazd. Wybierz tylko odpowiednią dla Ciebie porę dnia i godzinę. Kursujemy w każdy dzień tygodnia, od rana, aż do wieczora. 

busy do niemiec
busy do niemiec kraków

Promocja dla każdego 

Busy do niemiec kraków oferują zniżki na przejazd dla stałych klientów oraz specjalne oferty dla nowych klientów. Jeśli to Twoja pierwsza podróż, bilet będzie Cię kosztował o 15% mniej. Oprócz tego, mamy również przeceny dla Twoich bliskich. Polecasz busy do niemiec kraków? Odbierz trzy bony, które możesz podarować rodzinie lub znajomym.

Liderzy na rynku 

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w przejazdach na linii Polska-Niemcy. Potwierdzają to liczne opinie naszych zadowolonych klientów. Dołącz do nas i ciesz się udaną podróżą! 

Dowiedz się więcej na https://tktrans-krasnik.pl/busy-do-niemiec-krakow/