Breloczek na każdą okazję

Często borykamy się z problemem co kupić mamie, bratu, przyjacielowi na prezent. Okazji jest zawsze wiele – urodziny, święta, ukończenie szkoły, lub nawet bez okazji, żeby sprawić komuś przyjemność. Dobrym pomysłem są breloczki z nadrukiem, które sprawdzą się też jako reklama firmy.

Rodzaje breloczków

Każdy znajdzie coś dla siebie, bo rodzajów breloczki z nadrukiem jest naprawdę wiele. Ze względu na materiał mogą być metalowe, poliestrowe, drewniane, skórzane, aluminiowe czy z wypełnieniem z żywicy. 

W dowolnych kształtach: standardowe: prostokątne, kwadratowe lub okrągłe, płaskie w kształcie serca, rombu, samochodu czy misia, a także 3D z piłką, kostką, skrzydłami. Kolorowe lub monochromatyczne. Bez napisu, z napisem, bądź grafiką, logo czy zdjęciem. Jak widać, breloczek może być taki, jaki tylko się zechce, dzięki temu na pewno znajdziemy ten, który będzie idealny na prezent.

breloczki z nadrukiem

Personalizowane breloczki z nadrukiem

Dużym plusem zdecydowania się na zakup breloczki z nadrukiem jest możliwość ich personalizacji. To znaczy, że w danym sklepie, w zależności od tego, co proponuje, możesz wybrać swój wzór. Daje to możliwość zrobienia komuś unikalnego prezentu np. z rodzinnym zdjęciem, a także wykonania breloczki z nadrukiem z logo firmy, co jest świetnym pomysłem na promocję np. podczas targów czy otwarcia nowego biznesu. 

Coraz częściej zwraca się uwagę na ekologię, więc warto skorzystać z drewnianych breloczków z wytłaczaną grafiką bądź napisem, które na pewno zachwycą niejednego miłośnika przyrody.

Jeśli powyższy artykuł cię zainteresował sprawdź breloczki na https://www.orangutan.com.pl/pl/breloki-i-wisiorki