Architekt wnętrz Kraków

Czym zajmuje się architekt wnętrz? 

Architekt wnętrz Kraków  to zawód dla osób kreatywnych z dużą dawką wyobraźni oraz z niezwykłym poczuciem estetyki.  Projektanci nieustanie muszą się dokształcać i być na bieżąco z trendami wnętrzarskimi, które zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Architekt wnętrz Kraków głównie zajmuje się projektowaniem. Określa, jak ma wyglądać wnętrze i w co powinno być wyposażone. Decyduje o kolorach i dekoracjach. 

architekt wnętrz Kraków

Projektant  musi również umieć działać pod presją czasu. W trakcie tworzenia projektu zleceniodawca może zmienić koncepcję i upodobania. Dlatego przed przystąpieniem do projektowania, każdy architekt wnętrz Kraków powinien poznać preferencje klienta. Najpierw opracowuje projekt wstępny później po jego zaakceptowaniu, realizuje go. 

Architekt wnętrz Kraków ma za zadanie również współpracować z fachowcami z wielu branż. W zależności od początkowych ustaleń z klientem w zakres prac może wchodzić również pełna opieka nad inwestycją.

Architekt wnętrz online

Projektowanie wnętrz online  nie zakłada bezpośredniego kontaktu z Klientem. Umożliwia jedynie ustalenie szczegółów mailowo lub telefonicznie. Wszystko odbywa się w formie elektronicznej. Architekt wnętrz Kraków  zlecenia online wykonuje znacznie szybciej. Niezależnie od lokalizacji i bez potrzeby osobistych spotkań.  Przed pierwszą konsultacją online należy wysłać do projektanta dane techniczne, m.in. wymiary wnętrza, rozplanowanie okien i drzwi, umiejscowienie sieci elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. 

Dowiedz się więcej: https://ddprojekt.pl/architektura-wnetrz-krakow/