Naprawa iPhone Kraków

Czy warto naprawiać?

Iphone jest coraz częściej wybieranym smartfonem w Polsce. Mimo swojej wysokiej ceny wiele osób decyduje się na jego zakup ze względu na jakość wykonania czy też żywotność urządzenia. Jednak, jak każdy telefon, czasem wymagają naprawy. Tu z pomocą przychodzi naprawa iphone kraków. Naprawa owego urządzenia nie należy do najtańszych, lecz jest o wiele bardziej opłacalna niż kupno nowego telefonu. Wiele firm specjalizujących się w naprawa iphone kraków ma na swoich stronach cenniki poszczególnych usług. Do najbardziej popularnych czynności naprawczych należą: wymiana baterii, wymiana ekranu oraz obudowy naprawa aparatu ,czy wymiana głośnika.

Ceny naprawa iphone kraków wahają się od 200 do nawet 1500 zł, w zależności od rodzaju uszkodzeń sprzętu. Warto nadmienić, że nowy telefon to koszt zaczynający się w okolicach 2000 zł. Jednak cena jest uzależniona od określonego modelu. Stąd warto przemyśleć naprawa iphone kraków, gdyż jest to zdecydowanie tańszą opcją.

Co zrobić przed przekazaniem sprzętu do naprawy?

Jak możemy przeczytać na stronie samego producenta Apple, przed przyniesieniem sprzętu do naprawa iphone kraków powinniśmy:
– Wykonać backup urządzenia,
– Przygotować swoje hasło do konta Apple ID,
– Naładować telefon do około 30% stanu baterii (jeśli telefon wymaga naprawy/serwisu baterii).

naprawa iphone kraków

Jeśli oddajemy telefon do naprawa iphone kraków zadbajmy o to, aby przekazać serwisantowi jak najwięcej informacji o stanie telefonu. Warto zapytać również o przewidywane koszta. Po wstępnych oględzinach telefonu doświadczony pracownik serwisu naprawa iphone kraków powinien być w stanie udzielić odpowiedzi o szacowanych kosztach naprawy oraz ilości czasu potrzebnego do jego realizacji.

Zapytaj o gwarancję

Jeśli chodzi o naprawa iphone kraków, polityka Apple jest dość restrykcyjna. Jeśli posiadasz ważną gwarancję na swoje urządzenie, naprawy możesz dokonać tylko w autoryzowanych salonach Apple, aby nie stracić gwarancji na dany produkt. Naprawa iphone kraków w owych serwisach jest zwyczajnie droższa niż w przypadku napraw pogwarancyjnych. Tutaj przechodzimy do kwestii gwarancji w serwisach niebędących oficjalnym sklepem Apple. Na stronie danego serwisu warto poszukać informacji o oferowanej długości gwarancji. Zazwyczaj wynosi ona od 3 do 8 miesięcy.

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę https://screenlab.pl/!