Dodatkowa ochrona dla Twojego samochodu

Mieszkasz w niebezpiecznej okolicy? Boisz się o swój nowy samochód? A może wybierasz się w długą podróż i zostawiasz auto na niestrzeżonym parkingu? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup dodatkowej ochrony, która pozwoli Ci spać spokojnie i zapewni bezpieczeństwo Twojemu samochodowi.

Folie antywłamaniowe na szyby samochodowe zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi- takimi jak próby kradzieży, czy zwykłe akty wandalizmu.
Folia ochronna stanowi wzmocnienie dla szyby, przez co utrudnia jej wybicie. W przypadku mocnego uderzenia, kiedy sprawcy uda się zbić szybę, folia pozostaje nienaruszona na swoim miejscu i uniemożliwia dostanie się do samochodu niepożądanym osobom.
	folie antywłamaniowe

Na rynku dostępne są folie bezbarwne, przyciemniane, różnorakiej grubości i różnym stopniu przepuszczalności promieni UV. Wybór odpowiedniego zabezpieczenia, niewidocznego gołym okiem, pozwoli na zaskoczenie wandala bądź złodzieja podczas ataku.

Dodatkowym atutem folii antywłamaniowych jest skuteczne zabezpieczenie przed odłamkami szkła, które mogą zranić pasażerów podczas wypadku czy wybuchu. To rozwiązanie zabezpiecza także szybę przed porysowaniem, bądź zadrapaniem szyby powstałym w wyniku przeróżnych zdarzeń, na które nie mamy wpływu.
Stosowanie folii antywłamaniowych jest jednym z najlepszych rozwiązań ochrony szyby samochodu, jakie są dostępne na rynku. Produkt ten jest dyskretny, trwały i niezawodny w walce ze złodziejami, wandalami, odpryskującymi kamieniami czy gradobiciem. Zapewnia szybie ochronę a Tobie bezpieczeństwo podczas jazdy- zarówno przed szkodliwymi promieniami UV jak i konsekwencjami wypadku. Zastosowanie folii antywłamaniowej w samochodzie jest prostym i ekonomicznym rozwiązaniem, na który decyduje się coraz więcej kierowców. Wybór jest prosty- skoro można dodatkowo chronić, to czemu by tego nie zrobić?