Co podnieca kobiety?


Wygasło już dużo czasu od teorii badacza, Kinseya, jaki to nowatorsko ogłosił światu, iż żeński popęd erotyczny posiada natężenie równą męskiemu, a co więcej, panie z bliskich zbliżeń czerpią taka samą, a z wielkim prawdopodobieństwem – nawet jeszcze większą, rozkosz! Faktem niewątpliwym jest, że damy mają niezaprzeczalne prawo zatopienia się w przyjemności bez konieczności wdrożenia jakiejkolwiek działalności.

Nie bez powodu statystycznie najbardziej uwielbianą przez mężczyzn pozycją jest ta na dżokeja. Wszystek osobnik chciałby w łóżku być bezczynnym odbiorcą rozkoszy, a tu przyroda spłatała dowcip oraz ospali na co dzień, a wyjątkowo w sprawach związanych z domowymi czynnościami, panowie muszą objawiać się nie byle obrotnością, pilnością, tężyzną oraz podzielnością uwagi w sprawach bliskich. Przypuszczalnie jest to powód problemu panów na innych frontach, w szczególności frontach zmywarki albo szafki ze środkami do polerowania.

System w przyrodzie to rzecz święta, a na jej straży w czasie wieczorów panieńskich oraz odmiennych widocznie sfeminizowanych hulanek, niczym żelazny maszt, stoi nie kto inny jak…striptizer. Tak, tak, to oczywiście reprezentant tej profesji należy do drogocennej męskiej mniejszości, który nie mówi: „nie chcę mi się”, nie zachęca: „to obecnie ty trochę dokonaj”, nie przekręca żeńskimi odczuciami: „przypuszczam, że pragniesz się poniekąd poruszać”. Zadziwiającą wziętością cieszy się
hen party edinburgh.

Jest chodzącym, buzującym, wrzącym otwarcie testosteronem. Zna, po co tu jest i co ma wykonywać. Jeśli ktoś wciąż nie oszacuje, skąd moda na wieczorach panieńskich stalowych i porządnie zbudowanych mężczyzn, to lub już kiedyś pożegnał się ze własną męskością, winien przeanalizować poziom hormonów we krwi, czy też jest zakonnicą. Według sporego grona dam schadzka ze striptizerem może przekształcić postawę do seksualności oraz być może właśnie dlatego poniektórzy zauważają w tym coś niestosownego. Ci, jacy spróbowali, wcale nie ubolewali tej decyzji. Wieczór panieński to być może być ostatni głos dzwonka. Tak czy innym sposobem – kto kiedyś spotka się z ogniem, przenigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com