BRWI PERMANENTNE WARSZAWA

Nasz salon kosmetyczny wykonuje makijaż brwi permanentne Warszawa i okolice. Na czym polega zabieg? Celem zabiegu jest zagęszczenie włosów w łuku brwiowym, dzięki czemu pozwalają skorygować kształt oraz odbudowują brwi w przypadku całkowitego braku. Makijaż brwi permanentne Warszawa polega na wprowadzeniu pigmentu do skóry za pomocą igły. Oprócz wymienionej igły istnieją również inne metody na przykład: metoda włoskowa, cienia, ombre,  microshading lub microblading. Proces gojenia trwa około dwa tygodnie, natomiast efekty makijażu permanentnego pojawia się już po trzech dniach. 

brwi permanentne warszawa

Makijaż permanentny jest bolesny? I po jakim czasie schodzi?

Często pojawia się pytanie, czy makijaż brwi permanentne Warszawa jest bolesny. Istnieje wiele produktów, które mają na celu zmniejszenie bólu podczas zabiegu. Stosuje się między innymi substancje znieczulające, na przykład lidokainę.

Zabieg brwi permanentne Warszawa utrzymuje się przez około dwa lata, należy jednak pamiętać, o  uzupełnieniu barwnika podczas jednej wizyty korygującej. Trwałość makijażu zależy od zastosowanej techniki, ale również od sposobu dbania o cerę.

Warto pamiętać, że nie każdy może podjąć się owego zabiegu. Jeśli występują takie objawy jak cukrzyca, choroby nowotworowe, ciąża, infekcja, łuszczyca lub przyjmowanie leków sterydowych. Wówczas uniemożliwiają one przeprowadzenie zabiegu.

Aby umówić się na makijaż brwi permanentne Warszawa, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub odwiedzić naszą stronę internetową.