Agencja catingowa i dobór odpowiednich hostess

Reklamy tv, billboardy, reklama prasowa, promocja w miejscu sprzedaży, targi branżowe – wszystkie te formy promocji wymagają obecności osób o właściwiej prezencji i ustalonych umiejętnościach. Samoistne szukanie odpowiednich modelek, aktorów, bądź hostess to zadanie zawiłe i czasochłonne.


W takiej sytuacji skutecznie pomoże nam odpowiednia agencja. Współczesne banki twarzy posiadają różnorodną bazę statystów, aktorów i modeli. Jak sprawdzić, czy dana agencja castingowa (agencja modelek i modeli kraków) jest doświadczona i warta naszej uwagi?


Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy baza współpracujących z agencją jednostek jest zróżnicowana (wiek, płeć, rasa, rodzaj urody, ) i rozbudowana oraz czy można mieć do niej dostęp za pomocą internetu: takie rozwiązanie wiele ułatwia i nie potrzebuje zbytecznego jeżdżenia na spotkania. Po drugie, należałoby stwierdzić, czy agencja posiada własne studio castingowe a także profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy. Dowiedzmy się, w których miastach i z jaką częstością odbywają się castingi – to pozwoli nam odpowiedniej dobrać agencję do prywatnych planów biznesowych. Zwróćmy uwagę na zakres działań danej agencji oraz jej poprzednie doświadczenie.Oceniając agencję na podstawie powyższych kryteriów, będziemy mogli podjąć decyzję o ewentualnej kooperacji, bez ryzyka, że wyłonione w castingu osoby będą nieodpowiednie.


Źródło: fukumodels.pl